Європейський університет м.Рівне вул.Київська 64-б
0362-62-04-75
postmaster@rivne.e-u.in.ua


       
Викладачі

Кузьмак Олена Миколаївна

Завідувач кафедри економіки та підприємництва – доктор економічних наук, доцент


Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації складає 12 років.
У 2002 р. закінчила з відзнакою Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю “Банківська справа”; у 2008 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: “Дієвість міжбанківських кредитів в розвитку банківської системи” за спеціальністю 08.00.08. – гроші, фінанси і кредит. Міністерством освіти і науки України 20 січня 2011 року присвоєно вчене звання доцента кафедри фінансів та банківської справи; у 2015 р. захистила докторську дисертацію на тему: “Банківський ризик-менеджмент: теорія, методологія і практика” за спеціальністю 08.00.08. – гроші, фінанси і кредит.
Нагороджена Почесною грамотою Голови Рівненської обласної державної адміністрації (2010 р.), Почесною грамотою Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (2013 р.).
Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 1 навчальний посібник з грифом МОН, 4 монографії, 60 публікацій наукового характеру. Наукові інтереси: міжбанківські кредити, банківський ризик-менеджмент, стан банківського сектору.
Основні навчальні курси: Банківська система, Банківські операції, Інвестування, Управління підприємницьким ризиком, Фінансовий ринок.
Захоплення: туризм, плавання.
Основні наукові публікаціїБоднарюк Ірина Леонідівна

Кандидат економічних наук, доцент


Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації складає 13 років.
Нагороджена подякою Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (наказ № 126 від 20.04.2012 р.); почесною грамотою Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (наказ № 355-з від 17.09.2013 р.); грамотою Рівненської Малої академії наук учнівської молоді за високий рівень підготовки переможців ІІ та учасників ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області (наказ № 146 від 30.04.2015 р.)
Сфера наукових інтересів Боднарюк Ірини Леонідівни – управління фінансами та фінансова безпека підприємств, фінансове планування та прогнозування.
Під керівництвом Боднарюк Ірини Леонідівни впродовж 2011-2014 р. було подано 4 дипломних роботи до участі у Рівненському регіональному конкурсі на кращу дипломну роботу, є автором понад 40 друкованих наукових і науково-методичних робіт. Серед них - 1 монографія та 2 навчальних посібники, один з яких із грифом МОН.
Основні навчальні курси, які веде викладач: «Фінанси», «Фінансовий менеджмент», «Бюджетна система», «Бюджетний менеджмент».
Основні наукові публікаціїКравчук Валентина Іванівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва


Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації складає 7 років.
У 2008 році закінчила Хмельницький національний університет за спеціальність «Економіка підприємства» та отримала диплом магістра.
У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему « Вдосконалення організації внутрішнього контролю в діяльності підприємств поштового зв’язку» за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).
Основні навчальні курси: «Економіка підприємства», «Проектний аналіз», «Економічна діагностика», «Інноваційний розвиток підприємства»
Сфера наукових інтересів: внутрішній розвиток та діагностика підприємства, внутрішній контроль та контролінг, інноваційна політика підприємства.
Захоплення: вишивка бісером.
Життєве кредо: Що нас не вбиває, те робить нас сильнішим!!!

Основні наукові публікаціїСирочук Наталія Анатоліївна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та підприємництва


Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівня акредитації складає 7 років.
У 2013 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Управління економічним ризиком на підприємствах машинобудування” за спеціальністю 08.00.04. - економіка та управління підприємствами.
Нагороджена Подякою начальника управління освіти і науки Рівненською ОДА за результативну участь у підготовці та проведенні заходів Ради молодих економістів (2012), Почесною грамотою управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації (2013).
Сфера наукових інтересів: економічні ризики, ризик-менеджмент підприємств, макроекономічна нестабільність. Є автором 15 друкованих наукових робіт.
Основні навчальні курси, які веде викладач: макроекономіка, стратегія підприємства, потенціал підприємства, управління проектами.
Під керівництвом Сирочук Н.А. було підготовлено 2 доповіді студентів, лауреатів І і ІІ ступення XIV і XV Всеукраїнських науково-практичних конференцій „Молодь, освіта, наука, культура і національна самосвідомість в умовах європейської інтеграції” (2011, 2012).
Є членом Ради молодих економістів Рівненської області. Відповідальна за виховну роботу кафедри, організовує і проводить культурно-масові заходи в Рівненській філії Європейського університету.
Захоплення: театральне мистецтво
Життєве кредо: у будь-якій ситуації залишатися людиною
Основні наукові публікаціїТимощук Людмила Іллівна

Викладач кафедри економіки та підприємництва


Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах складає 10 років.
Сфера наукових інтересів – реалізація грошово-кредитної політики на сучасному етапі, напрями реформування податкової системи, математична статистика.
Основні навчальні курси, які веде викладач – ”Гроші та кредит“, ”Податкова система“, ”Статистика“.
Основні наукові публікаціїНаші спеціальності

Кафедра готує фахівців із спеціальностей :

 

«Економіка підприємства»
«Фінанси та кредит»

 

Ми використовуємо новітні технології в навчанні!
 
 
Наша кафедра

Фінансово-економічні спеціальності завжди користуються попитом та є найпрестижнішими. Ласкаво просимо!

Ми працюємо для Вас!
 
 
 
  Copyrights © Л-Ч МА. All Rights Reserved. Головна   |   Абітурієнту   |   Студенту   |   Новини   |   ВУЗ   |   Кафедри   |   Контакти