Європейський університет м.Рівне вул.Київська 64-б
0362-62-04-75
postmaster@rivne.e-u.in.ua


       
Найменування спеціальностей

 

На основі повної (11 класів) загальної середньої освіти або освітньо-кваліфікаційного рівня “Молодший спеціаліст”

 

    Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет» ІV рівня акредитації (ліцензія АЕ №636134 від 15.04. 2015 р.) здійснює набір за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавр за денною та заочною формою навчання на наведені нижче напрями підготовки.
На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту з урахуванням балів за особливі успіхи.
При вступі на перший курс денної та заочної форми навчання необхідно подати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти 2016, 2017р.р., які будуть зараховуватись для конкурсного відбору вступників до Європейського університету. Вступники мають право подавати сертифікати чи їх дублікати Українського центру оцінювання якості освіти, видані у 2016, 2017р.р. з відповідних загальноосвітніх предметів, визначених Переліком конкурсних предметів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр має бути не нижче 101 балу з кожного з трьох конкурсних предметів .
Студенти старших курсів можуть перевестись або відновитись у складі студентів Європейського університету після завершення семестрів (в період канікул) на підставі академічної довідки.
На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або на другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) за умови вступу на споріднений напрям підготовки, який визначається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста” та зазначається у правилах прийому до Європейського університету. Прийом на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами вступних випробувань.

 

 

Найменування спеціальності
Код
Фінанси, банківська справа та страхування 072
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа 029
Економіка 051
Менеджмент
073
Комп’ютерні науки та інформаційні технології 122

 

 

Дипломи

Після завершення навчання наші студенти отримують диплом бакалаври чи спеціаліста (магістра) державного зразка!

 

Та диплом Європейського університету!
 
 
Фотогалерея

Світлини фотогалереї познайомлять Вас з нашим цікавим, різноманітним студентським життям.

Приємного перегляду!
 
 
 
  Copyrights © Л-Ч МА. All Rights Reserved. Головна   |   Абітурієнту   |   Студенту   |   Новини   |   ВУЗ   |   Кафедри   |   Контакти